DETAL Diamant – sukces pisany tradycją.

Od wielu lat produkty marki Diamant przyczyniają się do wzrostu całego rynku cukru w Polsce oraz wytyczają kierunki rozwoju jego poszczególnych segmentów.

Symbol jakości i różnorodności

Marka Diamant jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Przez ten czas Diamant stał się symbolem i gwarancją wysokiej jakości i różnorodności asortymentu, nie tylko spełniającego, ale również kształtującego oczekiwania konsumentów. Nasze innowacyjne produkty są doskonale dostosowane do potrzeb zmieniającego się rynku. Doceniają to konsumenci i handlowcy, o czym świadczą regularnie przyznawane nam nagrody w prestiżowych plebiscytach takich jak np. Ulubiona marka Polek i Polaków czy Najlepszy Produkt Roku.

Zaufanie to podstawa

Ze względu na różnorodne zastosowanie i swoją niezmiennie wysoką jakość cukry Diamant cieszą się zaufaniem stałych klientów oraz zdobywają uznanie nowych. Od początku naszej działalności realizujemy założenia idei odpowiedzialnego biznesu m.in. w obszarach uprawy buraka cukrowego, produkcji cukru, ochrony środowiska i społecznego zaangażowania

Najszersze portfolio asortymentowe

Oferujemy najszerszy na rynku wachlarz cukrów wysokiej jakości – obok tradycyjnych produktów do słodzenia mamy w ofercie cukry dedykowane do wypieków, przygotowywania konfitur i nalewek, dekorowania czy też przeznaczone dla HoReCa.

Strategiczna decyzja

W roku 1996 Pfeifer & Langen jako pierwszy podjął przełomową decyzję o wprowadzeniu na polski rynek cukru pod marką Diamant. Wcześniej cukier w Polsce sprzedawany był przez poszczególne cukrownie pod ich własnymi nazwami.

SKLEP INTERNETOWYSprawdź ofertę produktów detalicznych w naszym sklepie internetowym i zrób wygodne zakupy.

Cukry Białe

Cukry Pudry

Cukry Trzcinowe

Cukry Żelujące

© Pfeifer & Langen

Cukry Kandyzy

Cukry dla HoReCa

© Pfeifer & Langen

Cukry Bio

Cukry Inne

Marka Diamant Dowiedz się więcej o naszej marce, produktach detalicznych i sprawdź inspirujące przepisy.

www.diamant.pl