KARIERA Zostań częścią naszej organizacji.

Znacie nas przede wszystkim jako producenta marki Diamant – lidera branży cukrowniczej. Od pokoleń osładzamy codzienność Polek i Polaków. Ten rozwój nie byłby możliwy bez naszych pracowników, dlatego doceniamy ich zaangażowanie, dbamy o ich bezpieczeństwo i satysfakcję.

Witamy w społeczności producentów cukru.

Pfeifer & Langen jest jedną z wiodących europejskich firm cukrowniczych. Odkrywamy świat cukru już od pokoleń. Pomagają nam w tym ludzie z pomysłami i odwagą, dzielący nasze wartości i misję.

Ty także możesz budować swoją przyszłość – ramię w ramię z nami!

Twój kontakt

Agata Szaroleta-Wysocka

Dyrektor ds. Personalnych

TELEFON
+48 61 28 64 307

EMAIL
agata.wysocka@diamant.pl

Zapał do innowacji.

Szczypta odwagi i dodatek pasji – to nasza recepta na sukces. Korzystają z niej już kolejne pokolenia pracowników Pfeifer & Langen. Naszym priorytetem jest to, by mogli rosnąć w siłę razem z nami, dlatego stwarzamy szerokie możliwości rozwoju, dostosowane do konkretnych potrzeb i możliwości pracowników.

Brzmi interesująco? Zrób pierwszy krok i wyślij nam swoją aplikację. Czekamy na Ciebie!

Bezpieczna przyszłość.

Dajemy Ci swobodę rozwijania swojego talentu w kulturze postępu, różnorodności i otwartości. Bez względu na to, czy jesteś liderem, stażystą, pracownikiem naukowym czy pracownikiem fabryki, możesz zmieniać nasz wspólny świat na lepsze.

Jeśli czujesz, że mowa o Tobie – dołącz do nas i znajdź swoje zawodowe miejsce.

Twórcza energia.

Jesteśmy kreatywnym pracodawcą, otwartym na innowacje i twórczą energię młodego pokolenia.
Jesteś uczniem lub studentem? Zdobywaj z nami swoje pierwsze doświadczenia zawodowe! Ucz się razem z nami w ramach praktycznej nauki zawodu w jednej ze szkół branżowych lub poczuj smak zawodowych wyzwań jako praktykant i stażysta w trakcie studiów.

Kto wie, może zostaniesz z nami na dłużej?

Rozwój i pasja.

W Pfeifer & Langen pracują pasjonaci – przedstawiciele dziesiątek zawodów i specjalizacji. Zatrudniamy m.in. magazynierów, elektryków, technologów, doświadczonych w procesach produkcji spożywczej inżynierów oraz wykwalifikowanych specjalistów w obszarach techniczno-produkcyjnym, finansowym, surowcowym i handlowym.

Zapewniamy szeroką paletę możliwości. Skorzystaj z niej i sprawdź aktualne oferty pracy!

AKTUALNE OFERTY PRACY.Dołącz do nas!